Света Солдатова (pyzhik_chizhik) wrote,
Света Солдатова
pyzhik_chizhik

ЦiкавинаОригинал взят у semesyuk в Увагхтунг!

Іван Семесюк і Томас Якович Сирота натякають!

Пані та пацанове! Жлоби й аристократи! Арії та аграрії! Вкраїнці всіх можливих походжень і форм! День, коли можна осмисленно смикнути чарку і подивитися правді в очі, замайорів у календарі. Цієї п’ятниці, 29 травня актуального року, в закладі спеціального призначення «Каратєль» станеться літературний злочин національного масштабу. Завзяте видавництво «Люта справа» хижо представить книжку маловідомого письменника Івана Семесюка — «Щоденник україножера». Книжка гарна, сповнена цікавих сенсів та коштовного паперу, тож не пропустіть чудову мить, коли можна буде прикинутися зацікавленим читачем і випити пива в приємному місці. Учасники заворушки гарантують взаємне піклування і балачки про наболіле.

І це не все — автор загне пару-трійку уривків з нового сюпризу, не менш пекучого, ніж видана книженція! Еволюція або смерть!

Усі, хто придбав книжку, та не взяв автографу, мають можливість отримати. Крім того, майже кожен чув про заклад «Каратєль», що недавно відкрився, тож є нагода його відвідати й скуштувати соковитого меню. І це абсолютно безкарно!

29 травня, ось ця п'ятниця, початок о 19.00. вул. Тургенєвська 25

Tags: art, славный перепост
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments