Света Солдатова (pyzhik_chizhik) wrote,
Света Солдатова
pyzhik_chizhik

Оксана Забужко: Давайте спробуємо добре жити прямо зараз

http://www.stb.ua/wp-content/uploads/2016/07/11/detailed_picture.jpg

Давайте спробуємо добре жити прямо зараз. Осмислено, з сенсом, із почуттям, що ти потрібен, ти живеш на землі недарма, що ти щось робиш, що єднає тебе з людьми, і ти щось будуєш у цьому світі, що робить його кращим, як на мене, оце і є жити добре.
А економіка, дороги, медицина — це похідне. Забудьте ви нарешті цей марксизм: «будєт хлєб, будєт і пєсня», як учили кілька поколінь радянської влади. Економіка і дороги — похідне від того, що у людей у головах, а не навпаки. Дороги є результат фізичної і матеріальної проекції на реальне, на матерію того, що у людей є в головах.
І якщо люди сидять і ниють, хто прийде і дасть їм, зробить їм комфортно, то це не дорослі люди, це немовлята, яких зробили немовлятами, яких силоміць лоботомізували, інфантилізували, і вони вічно будуть невдоволеними, плачучими немовлятами, яких у змозі, перепрошую, відтра*ати будь-який Гітлер, Сталін, Путін, хто завгодно, в якому завгодно новому костюмі.
Якщо дорослі люди, котрі розуміють, для чого вони в цьому світі, і котрі бачать інших довкола себе, і котрі гуртуються, об’єднуються і творять мережу, і творять спільноту, котра спільно щось робить, то після того і з’являються економіка, дороги і так далі.
І всі ці поліпи, які налипають і швиденько на цьому хочуть нажитись, вкрасти і втекти, всі ці поліпи розвіюються як дим або, як каже наш гімн, «як роса на сонці».

Бiльш:
http://umoloda.kiev.ua/number/3054/164/104012//fb/fb/fb/fb/fb/fb/fb/fb/fb/fb
Tags: по делу, славный перепост
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments